Globe IT
Let Us Manage IT!

Oracle® Gold Partner Globe IT'yi Tanıyın!

Hakkımızda

GLOBEIT A.Ş sürekli artan teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörel tecrübeleri ile birleştirip, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunan bir bilişim firmasıdır. Konusunda OCA ( Oracle Certified Associate ) ve OCP ( Oracle Certified Professional ) Sertifikası gibi Uluslarası Sertifikalar bulunduran uzman kadrosuyla, Dünyada kendisini ispatlamış ürünlerle, Proje süresi ve sonrasında destek ile Kamu Sektörü, bankacılık, Telekomünikasyon, Sigortacılık alanlarındaki geniş müşteri yelpazesine Veritabanı Yönetimi, Veri Ambarı ve İş Zekası, Yazılım geliştirme projeleri üretir ve danışmanlık hizmeti sunar. GlobeIT aynı zamanda Oracle'ın Gold Partner larından biridir.

KURUMSAL

Şirketimiz bilişim sektöründe ki hedefleri doğrultusunda adım adım ilerlemektedir. Müşterilerimizin istekleri ile yetinmeyip, hep daha iyisini sunmayı prensip kabul etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Estetik ve kaliteye önem veren, En son teknolojiyi kullanma gayretinde, Yenilikçi ve İnovatif, En sade işletmelerden Dev Kurumlara kadar çok geniş bir yelpazeye hitap edebilen, Veritabanı Yönetiminden, Datawarehouse projelerine Business Intelligence ve Yazılım Projelerine kadar girdiği her sektörde müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Veritabanı Yönetimi,Datawarehouse,BI konularındaki bilgi ve tecrübelerimizin yardımıyla çok hızlı bir şekilde girdiğimiz sektörlerde hak ettiğimiz başarıya ulaşmaktır.